Doprava a platba | HempBona

DOPRAVA

Tovar je možné doručiť iba v rámci Európskej únie. Vo väčšine prípadov odosielame tovar do 24 hodín od zadania objednávky. Doprava je ZADARMO pre objednávky nad 70 EUR (Zásielkovňa / Packeta). Tovar Vám bude doručený najneskôr do 14 dní spôsobom podľa Vašej voľby, pričom môžete vyberať z nasledujúcich možností:

  • Osobný odber na výdajných miestach spoločnosti Zásielkovňa / Packeta;
  • Doručenie prostredníctvom dopravných spoločností Zásielkovňa / Packeta;

PLATBA

Cena je vždy uvedená v rámci E-shopu, v návrhu Objednávky a samozrejme v Zmluve. V prípade rozporu medzi Cenou uvedenou pri Tovare v rámci E-shopu a Cenou uvedenou v návrhu Objednávky sa uplatní Cena uvedená v návrhu Objednávky, ktorá bude vždy totožná s cenou v Zmluve. V rámci návrhu Objednávky je tiež uvedená Cena za dopravu, prípadne podmienky, kedy je doprava zadarmo.

Celková cena je uvedená vrátane DPH vrátane všetkých poplatkov stanovených zákonom.

Platbu Celkové ceny po Vás budeme požadovať po uzavretí Zmluvy a pred odovzdaním Tovaru. Úhradu Celkovej ceny môžete vykonať nasledujúcimi spôsobmi:

  • Bankovým prevodom. Informácie pre vykonanie platby Vám zašleme v rámci potvrdenia Objednávky. V prípade platby bankovým prevodom je Celková cena splatná do 48 hodín.
  • Kartou online. V takom prípade prebieha platba cez platobnú bránu PayU SA, pričom platba sa riadi podmienkami tejto platobnej brány, ktoré sú dostupné na adrese: https://slovak.payu.com/wp-content/uploads/sites/6/2022/05/ ENCZ_Further-Guidance_22-06-06.pdf. V prípade platby kartou online je Celková cena splatná do 1 hodiny.
  • Dobierkou. V takom prípade dôjde k platbe pri doručení Tovaru oproti odovzdaniu Tovaru. V prípade platby dobierkou je Celková cena splatná pri prevzatí Tovaru.

Faktúra bude vystavená v elektronickej podobe po uhradení Celkovej ceny a bude zaslaná na Vašu e-mailovú adresu. Faktúra bude dostupná v Užívateľskom úče. Vlastnícke právo k Tovaru na Vás prechádza až potom, čo zaplatíte Celkovú cenu a Tovar prevezmete. V prípade platby bankovým prevodom je Celková cena zaplatená pripísaním na Náš účet, v ostatných prípadoch je zaplatená v okamihu vykonania platby.